Aturam Sky Fortress jest jedną z instancji dodanych w dodatku 3.0. Jest to solo instancja, której celem jest szybka rozgrywka, tony exp’u oraz w miarę dobre nagrody (złotej i niebieskiej jakości) 😉

[English Version]

1) Historia
Balaurskie wojska Smoczego Lorda Tiamat posiadają potężną powietrzną flotę, którą wysyłają zarówno by zaatakować fortece należące do Daeva, ale także by bronić Bulwark przed atakami Asmodian i Elyosów którzy chcą przedostać się do tego obszaru.
Wiadomym stało się, iż siły te szkolone są i stacjonują w latającej fortecy na wyspach unoszących się ponad Sarpan. Śmiercionośne Dredgiony także są zaopatrywane i remontowane w tej fortecy. Ostatnie informacje wywiadowcze wskazują, iż nowa forma Surkan została uzyskana od Beritra’y (który posiada największe zdolności konstruktorskie odnośnie Dredgionów), a która posłużyć ma do wyparcia elyoski i asmodiańskich sił. Daevy przy pomocy Reian wysłały swoich wysłanników, których zadaniem jest przeniknięcie do Aturam Sky Fortress, zniszczenie bazy oraz nowych Surkan.

2) Ogólne informacje
Wejście: Sarpan
Typ: Solo
Sugerowany level: 55-60
Cooldown: 22 godzin
Dostępna dla frakcji: obu
Info: Solo instancja zaprojektowana by pomóc w szybkim levelowaniu. W czasie trwania instancji gracz transformowany jest w “robota”.
Drop: Rare (niebieskie) armory. Fabled (złote) paski, kolczyki i ringi. Unikatowy wygląd (“hydraulika”) broni i armora.

3) Questy
Z instancją powiązanych będzie 11 questów – część z nich wymagać będzie po prostu przejścia odpowiednich “części” instancji, inne zabicia konkretnych mobów. Jednakże każdy z nich dawać będzie DUŻO expa.

4) Rozgrywka
Instancja Aturam Sky Fortress podzielona jest na 3 sekcje, na końcu każdej znajduje się boss. Jako że nie jest naszym celem przedstawianie szczegółowego guide na przejście tej instancji (nie chcemy za bardzo zepsuć Wam radości samodzielnego odkrywania), ograniczmy się do ogólnych wskazówek.

Sekcja 1 – Master’s Workshop

Gracz musi znaleźć i zniszczyć 5 bloków energetycznych oraz pokonać bossa na samym końcu.

Sekcja 2 – Talon’s Lab

Gracz musi znaleźć 7 balaurskich “stróżujących” kryształów oraz pokonać bossa. Po drodze gracz może otrzymać buffa z “urządzeń odnawiających energię”.

Sekcja 3 – Unit 0 raid

Gracz kontroluje robota “Unit 0”, który znacząco pomaga w pozbyciu się hord potworów wałęsających się w tej części instancji. Na końcu gracz musi pokonać ostatniego bossa.


5)Nagrody

Każdy z bossów rzuca skrzynkę z dropem, skrzynki te zamiast randomowego itemu zawierać będą itemy przeznaczone dla klasy naszej postaci (np. “shoulder box” czy “ring box” zawierać będą odpowiednie itemy np. dla naszego Kleryka).
Większość dropów to 56 levelowe niebieskie itemy (armory i czapki), ale akcesoria (ringi, naszyjniki i kolczyki) posiadają fabled (złotą) jakość. Ponad to dostępna będzie specjalna seria przedmiotów (bronie i armor) o unikalnym wyglądzie “ala hydraulik” 😉


Źródło: Aturam Sky Fortress na Korean PowerBook.

Daeva’s Report allows other websites to re-publish its articles, as long as they put clear and visible information about original source and link to article on Daeva’s Report. Otherwise, we reserve the right to oblige other sites to remove the text.