Dziś przedstawiamy Wam nowe Eternalne PvP armory, które zdobyć będzie można poprzez uczestnictwo w walkach na nowych PvP Arenach dodanych w patchu 2.7. Mają one nie tylko unikatowy wygląd, ale także są bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie czują “powołania” do mozolnego i trudnego zdobywania Abyss Pointów by kupić Abyssal gear. Mimo iż, statystyki PvP tych nowych przedmiotów są gorsze niż obecnych Abyss itemów, to i tak dla osób mało grających PvP jest to świetna alternatywa!

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi artykułami o tych nowych PvP itemach: Nowe eternalne bronie PvP, nowe eternalne czapki oraz concept arty nowych zbroi.

[English Version]

Na początek należało by przedstawić ile będziemy musieli “zapłacić” za nowe przedmioty. Jeśli cena wydaje się Wam wygórowana, warto pamiętać iż została ona zmniejszona średnio do 1/3 ceny która obowiązywała na 2.7 PTS (broń np. z ceny 90k spadła do 28k!!!)

Chest Pants Rękawice /
Shouldery / Buty
Shield
“Normal Insignia” (z EC, Solo EC, PvP Areny) 18696 14022 9348 18696
“PvP Insignia” (z PvP Aren) 1259 944 630 1259

Armory są jakości Eternal i posiadają 2 lvl Conditioningu. W przeciwieństwie do nowych PvE przedmiotów, te nie mogą zostać “zupgradowane” (ponieważ w 2.7 wprowadzono od razu 3 rodzaje PvP setów: eternal 2 lvl conditioning, eternal 1 lvl conditioning oraz fabled 1 lvl conditioning, przez co możecie od razu wybrać na które zbieracie i “upradowanie” nie jest potrzebne). Ponad to, armory posiadają dwie wersję: jedną nastawioną bardziej na magical resistance oraz drugą nastawioną na melee resistance.

Cloth Set
Leather Set
Chain Set
Plate Set
Shield

Źródło: Eternaln PvP armours na Korean PowerBook.