Jakiś czas temu pojawiły się oficjalne tapety przedstawiające postacie z przedmiotami z patchy 1.9/2.0. (gdy wchodził patch 1.5, NCSoft przedstawił podobne tapety z postaciami w setach m.in. Anuhart oraz Miragent / Fenril) oraz “półoficjalne” zdjęcia nowych modeli broni. Spostrzegawcze oko gracza dostrzec może także te przedmioty w Aion Vision Trailer. Przeszukując międzynarodowe (w tym także koreańskie! 😉 ) strony i fora dyskusyjne natrafiliśmy na screenshoty tych itemów in-game!
Czyżby był to pierwszy namacalny dowód, iż zapowiedzi odnośnie przyszłości Aiona, miały się spełnić już niedługo?


Oficjalne tapety 1.9/2.0 (Raczej jednak 2.0, bo koreańscy gracze jak na razie nie chwalą się zdjęciami z tymi armorami).

Asmodian Assasin Asmodian Cleric
Asmodian Spirit Master Asmodian Templar
Elyos Chanter Elyos Gladiator
Elyos Ranger Elyos Sorcerer

“Półoficjalne” zdjęcia z 3d preview broni z 2.0 (z koreańskiego serwisu aion.duowan.com ) – Jak widać dodane zostaną całe “serie” przedmiotów z tymi samymi motywami graficznymi (np. różą, skrzydlatymi postaciami, kobiecą twarzą) i niektóre z nich można zobaczyć na oficjalnych tapetach (różane – staff [tapeta Chanteki], łuk [Rangera] czy “demoniczne” – dagger [Assasina], sword i shield [Templara]).

Book Bow
Dagger Mace
Orb Polearm
Shield Staff

Na sam koniec zostawiliśmy smakołyk – zbroje zaprezentowane in-game (wydaje nam się, iż któryś z koreańskich graczy znalazł sposób na założenie ich w grze, mimo że nie są jeszcze dostępne – tj. czekają sobie w plikach gry do czasu 2.0)!!! Niestety, nie znaleźliśmy informacji, co to za zbroje, czy przypisane są konkretnym rasom (np. Elyos-only), czy tak jak Anuhart mają podział na Cleric / Chanter ani czy jest to end-gamowy gear. Mimo, to niektóre z tych setów mają taki sam wygląd jak te zaprezentowane na oficjalnych tapetach oraz posiadają te same motywy graficzne (np. róża) jak bronie.

  • Leather armor (female) – Armor ten można zobaczyć w Aion Vision oraz na oficjalnej tapecie (Ranger).
  • Chain armor (female) – Armor ten można zobaczyć w Aion Vision oraz na oficjalnej tapecie (Chanterka) wraz z czapką.
  • Cloth armor (female) – Na razie nigdzie armor ten nie został oficjalnie “zaprezentowany”.
  • Cloth armor (female) – Armor ten (w wersji elyoskiej?) można zobaczyć w Aion Vision (kobieca postać z petem-mount’em).
  • Cloth armor (female) – Armor ten (w wersji asmodiańskiej?) można zobaczyć na oficjalnej tapecie (Spirit Master) – aczkolwiek w innej kolorystyce.
  • Armor (female) – Zbroja ta nie została jeszcze nigdzie “oficjalnie” zaprezentowana.
  • Armor (male) – Przedstawiamy zbiorczo armory męskie, jako że nie udało nam się doszukać “oficjalnych” odniesień. Jednie pierwszy obrazek, prezentuje armor który można odnaleźć na oficjalnej tapecie (Elyos Sorcerer), pozostałe są zagadką aczkolwiek widać iż posiadają motywy graficzne wspólne dla wielu zbroi oraz broni z 2.0 (np. motyw róży).