Walentynki już za kilka dni i jak się wydaje Koreańczycy także polubili to święto. Po raz kolejny koreańscy gracze Aiona będą mogli obchodzić Walentynki in-game podczas specjalnego eventu trwającego między 8 a 15 lutego 2012. Ponad to niektóre elementy tego eventu będą kontynuowane w następnym evencie White Day (marzec 2012).

Tegoroczny event będzie się odrobinę różnił od poprzednich – przede wszystkim gracze będą musieli wybrać czy chcą uczestniczyć w “singlowej” (solo) czy “dla par” (couple) wersji eventu. Następnie należy wykonywać codziennie daily questy, za które ostatecznie otrzyma się nagrodę. Warto zaznaczyć, iż wybór wersji eventu rzutować będzie także na następny event (White Day, który rozpocznie się 7 marca) i determinować będzie zarówno wersję jak i nagrodę w przyszłym evencie.

[English Version]


Prócz normalnych consumables (takich jak czekolada czy wino) gracz zdobywać będzie także “połówki serca” (drugą połówkę będziemy mogli znaleźć podczas White Day) oraz “pamiątkowe monety 2012” (które będą do wykorzystania w listopadzie podczas “Daeva’s Day” – rocznicy koreańskiego Aiona).

Jakie nagrody można zdobyć w czasie tegorocznych Walentynek? 🙂

Nagroda dla “singli”
Nagroda “dla par”

Happy Valentine, Daevas! 🙂


Źródło: Valentine’s Day 2012 na Korean PowerBook.