Daeva’s Report wraz z Gameforge Community Managerem BlackVelvet z radością ogłaszają konkurs. Do wygrania jest 10 kluczy do bety Aion F2P! Zamknięta beta będzie trwała od 26. stycznia do 16. lutego 2012 roku. Każda osoba biorąca udział w becie, a która wyleveluje postać do 10/20/30 poziomu otrzyma status “Veteran” + 7/15/30 dni Gold Packa dla swojego “głównego” konta! [Więcej informacji o Aion F2P Becie]

Update – KONKURS SIĘ ZAKOŃCZYŁ!!! Nie przyjmuję już żadnych nowych zgłoszeń! Lista zwycięzców zostanie ogłoszona jutro!

Brzmi interesująco? Trzeba się będzie jednak odrobinę wysilić – tak więc zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu!!! 🙂

[Competition for EU players check here]

ZASADY KONKURSU

 • Konkurs przeznaczony jest TYLKO dla polskich graczy!!! For the Polish community ONLY!!! EU players should check >> here <<
 • Zgłoszenia można przesyłać do środy, 25. stycznia 2012 do godz. 23:59. Wszystkie zgłoszenia nadesłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę.
 • Swoje zgłoszenie należy wysłać na adres email [email protected] z tytułem “Aion F2P Beta PL”
 • Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko raz.
 • Jedynie zgłoszenia ze wszystkimi (sześcioma) poprawnymi odpowiedziami będą kwalifikowane. Następnie z puli zakwalifikowanych osób, wylosujemy 10 zwycięzców.

PYTANIA

 1. Podaj imię głównodowodzącego (Governora) rezydującego w Sanctum / Pandaemonium. (należy podać nazwę elyoskiego bądź asmodiańskiego NPC, nie trzeba podawać obydwóch)
 2. Ilu (obecnie!!!) jest Empyrejskich Władców? Podaj imię jednego elyoskiego i jednego asmodiańskiego. (UWAGA!!! Proszę się zastanowić nad odpowiedzią, chodzi o obecną ilość, a nie ilu ich kiedyś było!)
 3. Kim była pierwsza rasa stworzona przez Aiona?
 4. Kto jest domniemanym “13 Empyrejskim Władcą”?
 5. Co to za rasa? Podaj jej nazwę.
 6. Poprawnie zidentyfikuj lokację (podanie jedynie nazwy krainy nie będzie kwalifikowane!)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Email z odpowiedziami należy przesłać na adres [email protected] z tytułem “Aion F2P Beta PL” wraz z poniższymi informacjami:

Pełne prawdziwe imię i nazwisko (nie zostanie ono upublicznione!)
Nick (bez obraźliwych proszę 😛 )
Adres email (na adres ten zostanie wysłany ewentualny beta key)
Odpowiedzi na pytania
1) Pytanie x
xxxx odpowiedź

Lista szczęśliwych zwycięzców zostanie ogłoszona najprawdopodobniej w czwartek 26tego stycznia 2012.

Życzymy wszystkim powodzenia! 🙂