Pisaliśmy już o instancji Rentus Base oraz eternalnych broniach, które można w tej instancji zdobyć. Przyszedł więc, czas na bliższe zapoznanie się z złotymi armor setami, które można tutaj znaleźć.

[English Version]

Po pierwsze, warto zwrócić uwagę iż są to klasowe armor sety (podobnie jak Beshmundir ssety) dające bonusy odpowiednie dla danej klasy – np. chainowe rękawice są w dwóch wersjach: z casting speedem dla Clericów i attack speedem dla Chanterów.

Część itemów zdobywa się w “normalny” sposób – dropią z bossów w instancji; jednakże by zdobyć rękawiczki i buty należy trochę pokombinować 😉 Otóż w instancji znaleźć można specjalną “domową” roślinę z rodzaju “forta”, którą należy użyźnić 700 raz (raz dziennie gracz otrzyma “witaminki”), na szczęście nasi przyjaciele i goście odwiedzający nasz dom także mogą pomóc nam w “karmieniu” roślinki. “Użyźniona” roślinka da nam któryś z tych itemów.

UWAGA! Jako że poniższe statystyki zostały przetłumaczone przy pomocy Google Translate, niektóre nazwy statystyk mogą wyglądać dość dziwnie. Dlatego też przedstawiamy mały “słowniczek statystyk” 😉

Attack = Attack Speed
Physical Attack = Crit Strike
PvP Damage = PvP Attack
Hit = Accuracy
Damage = Attack
Vitality = HP
Mentality = MP
Magical = Magical Accuracy
Magic Boost = Magic Boost
Magical Crit = Spell Crit
Intensive = Concentration
Avoidance = Evasion

Kliknij, by powiększyć.

Cloth set
Leather set
Chain set
Plate set

Czapki można znaleźć w treasure boxach rozmieszczonych w różnych miejscach w instancji.

Cloth hat
Leather hat
Chain hat
Plate hat

Źródło: Class-specific fabled armors sets from Rentus Base instance na Korean PowerBook.