Wraz podniesieniem level capa do 60, najnowszy dodatek Aion 3.0 wprowadzi także nową serię Daevanion setów na 60 level. Jest to eternalny 5 częściowy set wraz z tytułem – niestety Daevanion bronie nie zostaną wprowadzone. By zdobyć nowy Daevanion set gracze (podobnie jak w przypadku setu Fenris/Miragent z 50 lvl) będę musieli wykonać quest chain który wymagać będzie craftingu, zbieractwa, polowań na potwory, zbierania quest itemów oraz odszukania NPCów.

[English Version]

1. Ogólne informacje
Nowy set Daevanion jest eternalnym armor setem na 60 level, który składa się z 5 części (klaty, spodni, naramienników, rękawic i butów) a każda z nich posiada 5 manastone slotów. Set ten charakteryzuje się duża ilością HP statystyki.

2. Quest chain
By rozpocząć quest chain na Daevanion set, gracz musi najpierw ukończyć wszystkie kampanie w Sarpan i Tiamarancie (po 5 w każdej krainie), co odblokuje Daevanion chain quest.

Daevanion quest chain składa się z 6 questów i wymaga craftingu, gatheringu, zbierania quest itemów, szukania NPCów oraz polowania na potwory.

Faza 1 – Buty Zdaniem gracza jest znaleźć i porozmawiać z 4 NPC w przeciągu 13 minut.
Faza 2 – Rękawiczki Gracz musi odnaleźć i zniszczyć “sezonowe” obiekty, które występują tylko w określone pory roku w housing zonie. Ponad to należy kupić item od NPCa za 13kk.
Faza 3 – Naramienniki Gracz musi wykonać crafting questa z 500 skillem oraz zebrać specjalne itemy wyprofukowane przez każdą z profesji (włącznie z nowym craftem “Stolarstwem”) – gracze mogą tradować między sobą te itemy. Ponad to należy kupić od NPCa item za 23kk.
Faza 4 – Spodnie Gracz musi posiadać 400+ skilla w zbieractwie. Musi także posiadać specjalny ring by zbierać zasoby w Sarpan i Tiamarancie. Ponad to należy kupić item od NPCa za 23kk (nie wiadomo do końca).
Faza 5 – Klata Gracz musi wziąć udział i ukończyć hunting questy zarówno w Sarpan jak i Tiamarancie.
Faza 6 – Tytuł Gracz po prostu rozmawia z NPC by zakończyć całego quest chaina i otrzymać tytuł.

3. Armor sety
Dziękuję Nicki z Daevic Flux oraz graczowi Emeralden z serwera Israphel, za udostępnienie przetłumaczonych statystyk. Należy jednak pamiętać iż jest do “fanowskie tłumaczenie” więc nazwy setów bądź statystyki mogą być błędne!

Cloth Set
Leather Set
Chain Set
Plate Set

4. Tytuł
Po skąpletowaniu całego armor seta, gracz otrzymuje unikalny tytuł za ostatnią fazę quest chaina. Wystarczy porozmawiać z NPCem 😉
Statystyki tytułu to: Damage +3, Magic Boost +17, Attack +2%, Casting Speed +2%

5. Zdjęcia
Źródło: Daevanion 60 level set na Korean PowerBook oraz Daevic Flux.