Świat Atrei pozwala na olbrzymią wręcz indywidualizację naszych postaci, dlatego też na swojej drodze spotkać możemy zarówno piękne niewiasty i przystojnych kawalerów, jak i groteskowe postacie czy wręcz potwory!

Od 7 do 20 lipca 2011, gracze będą mieli możliwość wygrania niesamowitych supplementów, które pozwalają na 100% socketowanie manastonów nawet w Fabled czy Eternalny item!!! Jedyne co musicie uczynić, to zgłosić swoją najpiękniejszą/najprzystojniejszą bądź najbrzydszą/najpotworniejszą postać do konkursu.

Beautiful Female Daeva Category bądź Beastly Female Daeva Category
Beautiful Male Daeva Category bądź Beastly Male Daeva Category

Każdy uczestnik może stworzyć nową postać specjalnie na cele tego konkursu a następnie zgłosić ją do udziału w odpowiedniej kategorii. Tak więc każdy ma aż 4 szanse na wygraną, aczkolwiek jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę.

Z każdego community (NA, EN, FR, DE) zostanie wyłonionych 4 zwycięzców (po 1 na każdą kategorię), którzy na wskazaną przez siebie postać (nie musi to być postać która wygrała), otrzymają do wyboru jedną z dwóch nagród zwiększającą do 100% szansę na zsocketowanie manastonów:

5 Felicitous Socketing Supplements (dla Fabled itemów)

bądź

5 Felicitous Socketing Supplements (dla Eternal itemów)

Więcej szczegółów pod adresem: Beauty and the Beast July 2011 Contest oraz Beauty and the Beast Contest Discussion and FAQ.