Nowy event White Day 2011 zawitał właśnie do Korei! Będzie on trwał pomiędzy 9. marca a 31. marca 2011. W czasie jego trwania zdobyć będzie można specjalne kostiumy “dla dwojga”… 😉

Cały event podzielony będzie na 3 “konkursy”.

 • Survey:
  Pomiędzy 9. marca a 31. marca raz na konto można będzie otrzymać survey, w którym znajdować się będzie unikalny kostium (oczywiście ich wygląd uzależniony jest od płci postaci, która kostium otrzyma, a jest on nietradowalny i nie można go trzymać w account warehousie).

 • Tematyczne zdjęcie par
  Pomiędzy 9 a 23. marca zgłaszać będzie można do konkursu zdjęcia “par” (nie koniecznie tej samej płci i rasy 😉 ) o różnej tematyce. Na zwycięzców czeka IPod, 20 zestawów biletów dla dwóch osób (ale nie pytajcie na co te bilety 😛 ) oraz 30 zestawów “motion card”.
 • Opowieść o parach
  Poprzez survey, pomiędzy 15 a 31 marca, będzie można zgłosić krótkie opowiadanie o dwóch postaciach (z tego samego serwera), z których następnie w głosowaniu zostaną wybrane najlepsze. Wszystkim graczom, którzy zgłoszą swoje opowiadanie zostanie rozdany unikalny kostium, a wszystkim którzy zagłosują na finalistów także zostanie rozdany drugi unikalny kostium.

  Kostium za uczestnictwo
  Kostium za głosowanie

Źródło: White Day 2011 na Korean PowerWiki.