Jednym z najważniejszych aspektów w najnowszym Aion: Assault on Balaurea, są walki z world bossami tzw. Governorami (Namiestnikami) przeciwnej frakcji. By móc zmierzyć się z nimi dana frakcja musi nie tylko podbić obie fortece po swojej stronie, ale także obie po stronie przeciwnika. Dopiero wtedy będzie możliwe podjęcie walki z Namiestnikiem, nie jest to jednak sprawa łatwa, gdyż cały czas gracze przeciwnej rasy mogą nam w tym przeszkadzać!

Kilka faktów na temat Namiestników (Governors), którzy pojawiają się w Balaurei:

 • Governor pojawia się dwie godziny po tym, jak dana frakcja podbije obie fortece w krainie przeciwników.- Agent Marchutana, Mastarius, pojawi się w starożytnym mieście Marayas, jeśli Elyosi podbiją obie fortece w Gelkmaros.
  – Agent Kaisinel, Vielle, pojawi się w Inggison Outpost, jeśli Asmodianie podbiją obie fortece w Inggison.
  – Pojawienie się Governora zostanie ogłoszone poprzez systemową wiadomość, także odpowiednia ikonka wyświetli się na mapie.
 • Gracze muszą przejść przez liczne bramy, by dotrzeć do Governora. Gdy pojawia się Governor, pojawiają się także bramy, które nie mogą zostać naprawione.
 • Jeśli gracze tej samej rasy co Governor użyją pewnego przedmiotu 100 razy, Governor użyje potężnego skilla na pobliskich graczach przeciwnej rasy.
 • Każdy Governor rzuca przedmioty o jakości Eternal. Ponad to w zależności od osiągnięć, gracze otrzymują skrzynki z nagrodami pocztą. Wypada z niego także dla wszystkich mark, który następnie wymienia się na przedmioty.
 • Skrzynki z nagrodami zawierają daily quest tokeny, Platinium Medale czy Stigma Shardy. Także randomowo mogą zawierać godstony bądź tytuły z czasem trwania 7 dni.
 • Po pokonaniu Governora wszystkie postacie danej rasy, otrzymują buffa na 1 godzinę.

Nagrody:

 • Governorzy, sami w sobie, rzucają przedmioty o jakości Eternal są to zarówno bronie jak i armory (ale nie ma wśród nich setów). Lista przedmiotów: seria Mastarius (dla Elyosów, wygląd “asmodiański”) / seria Veille (dla Asmodian, wygląd “elyoski”).
 • Ponad to, w zależności od udziału w pokonaniu Governora, gracze otrzymują pocztą skrzynki z nagrodami: Mastarius reward (dla Asmodian) / Veille reward (dla Elyosów). Znajdują się w nich daily quest tokeny, Platinium Medale czy Stigma Shardy. Także randomowo mogą zawierać godstony bądź tytuły ([Title] Vanquisher of Mastarius (dla Elyosów) / [Title] Vanquisher of Veille (dla Asmodian)) z czasem trwania 7 dni.
 • Dla każdej postaci wypada także z Governora specjalny mark : Mark of Mastarius (dla Asmodian) / Mark of Veille (dla Elyosów) – jako dowód pokonania Governora przeciwnej rasy. Po uzbieraniu większej ilości marków, można je wymienić na bronie i armory o jakości Fabled.

  Przedmiot Ilość marków
  Broń 9
  Shield 6
  Chest 6
  Spodnie 4
  Naramienniki 5
  Rękawiczki 3
  Buty 3

Zdjęcia:


Źródło: Masterius oraz Vielle na Korean PowerWiki.