Wczorajszego dnia, 11. maja 2010, ruszył pierwszy płatny dodatek do Age of Conan – Rise of the Godslayer!

Jako zachętę do nabycia dodatku, Funcom zaproponował Preorder z bonusowymi petami: Ravager of Jhil i Loyal Kappa, dostępnymi w grze od razu po zamówieniu Preordera.

Natomiast Collector’s Edition w wersji “Rise of the Godslayer” obejmuje:

  • Ring of Dreaming Demons, pierścień na 80 lvl z dodatkowymi statystykami na hit rating.
  • Tattoo pack z trzema postaciami żeńskimi i trzema męskimi z tatuażami do zastosowania do istniejących już postaci.
  • 10 mikstur zwiększających dwukrotnie zwykłe XP i 10 mikstur zwiększających o 10% AA XP.

Nowe treści jakie ma wnieść Rise of the Godslayer do podstawowej wersji gry, są szczególnie oczekiwane przez graczy na 80 lvl, którzy narzekali na słaby endgame.
Dodano także nową rasę postaci do wyboru i nowa lokacja do lewelowania między 20 a 40 lvl z całą masą questów. FC obiecuje, że innych niż przynieść x skórek, czy zabić y mobów.
Dodatek wprowadza nowe sety armorów, nowy system perków jako dodatkowe umiejętności. Możliwość wstąpienia jednocześnie do 5 frakcji w grze (+ dwie ukryte). Obiecywane pety, wilk lub tygrys, będą mogły być wytrenowane jako mounty lub pety do walki. Piękny otwarty świat, nowe instancje, nowe wyzwania i nowe taktyki wykorzystujące emoty to cechy, które mają wprowadzić powiew świeżości w świat Conana.

Najnowszy trailer promujący Rise of Godslayer można znaleźć tutaj. Oraz na serwisie Massively można przeczytać pierwsze wrażenia z dodatku po jego testowaniu na Beta Serverze.