Coin Qesty zna chyba każdy – robiąc powtarzalne zadania, polegające na zabijaniu potworów dostajemy coiny, które następnie wymieniamy na losowe [co ma się zmienić w 2.0 – przypis autora] bronie i zbroje. W najnowszym patchu 2.0 zostanie dodany nowy “poziom” coin questów na poziom 51+ dzięki, którym zbierać się będzie nowe Mithril Coiny oraz jeszcze lepsze przedmioty!

Pierwszym spostrzeżeniem jaki rzuca się w oczy, jest fakt iż Mithril Coin questy są bardzo zróżnicowane – wykonywać je można w nowych instancjach, w nowych krainach w Balaurei, solo bądź w party. Można by powiedzieć, że wykonywanie ich odbywa się “przy okazji” robienia innych rzeczy i nawet nie wiadomo, kiedy uzbierało się tyle coinów 🙂 Nagrody za Mithril Coiny mają taki sam wygląd zarówno dla Elyosów jak i Asmodian, a armory mogą zostać zafarbowane. Ale uwaga! – do zbierania coinów potrzebny jest specjalny item kupowany od NPC.

Wymiana Mithril Coinów na przedmioty odbywa się w głównej fortecy danej rasy w Balaurei – NPC sprzedaje 51 poziomowe przedmioty – bronie, tarcze oraz zbroje dla danej klasy. Oczywiście ilość wymaganych coinów jest różna w zależności od jakości i typu przedmiotu. Warto zwrócić uwagę, iż tylko przedmioty o jakości Unique mają unikalny wygląd.

Broń Shield Chest Spodnie Shouldery / Rękawice / Buty
Jakość Unique
(złoty)
1500 1000 1000 750 500
Jakość Legendary
(niebieski)
300 200 200 150 100
Jakość Rare
(zielone)
60 40 40 30 20


Klasowe Elite Legionary Level 2 bronie i tarcze:

Dagger Sword
Mace Shield
Polearm Greatsword
Bow Staff
Orb Book

Cloth Elite Legionary Level 2:

Leather Elite Legionary Level 2:

Chain Elite Legionary Level 2:

Plate Elite Legionary Level 2:


Źródło: Mithril Coin Questy na Korean PowerWiki.