W oczekiwaniu na start tegorocznej największej gry MMO (massively multiplayer online) – Aion – NCsoft ogłosił dzisiaj ekskluzywną promocję umożliwiającą graczom użycie emotki ukazującej w Guild Wars (wszystkich dodatkach) skrzydła z Aiona.

Emotka ta została zaprojektowana z myślą o wszystkich fanach Guild Wars i Aiona jako dodatkowy bonus i wyraz wdzięczności. Gracze którzy nabędą Edycję Kolekcjonerską Aiona lub Edycję SteelBook (gra w stalowym pudełku) zostaną nagrodzeni w Guild Wars emotką pokazującą skrzydła, które w oczywisty sposób kojarzą się z Aionem.

Emotka ze skrzydłami pozostanie aktywna na zawsze na koncie gracza, jednak promocja jest ograniczona czasowo. Aby nabyć seryjny kod aktywujący skrzydlatą emotkę w Guild Wars, gracze muszą dokonać zakupu Aiona u sprzedawców, którzy biorą udział w tej promocji np: GameStop, Amazon, Best Buy, Fry’s Electronics i EB Games.

Więcej informacji na temat tej promocji można znaleźć na: http://www.guildwars.com/aion/

Skrzydła dla postaci z Guild Wars? Tak! Pomimo tego, że nie będziesz mógł latać, będziesz wyglądać niesamowice na ziemi ze wspaniałymi skrzydłami z nowego MMORPG NCsoft – Aion. Jeżeli w ograniczonym czasie trwania promocji nabędziesz Edycję SteelBook lub Edycję Kolekcjonerską Aiona, otrzymasz ekskluzywną emotkę umożliwiającą pokazanie Twojej postaci w Guild Wars skrzydeł z Aiona.

Więcej szczegółów.

Q: Czym jest Aion?
A: Aion jest graficznie powalającym MMORPG (massively multiplayer online role-playing game), gdzie możesz odkrywać epicki niebiański świat, w którym trwa walka pomiędzy bliźniaczymi rasami uskrzydlonych istot.

Posiadając niszczące moce i możliwość prawdziwego lotu, musisz przywrócić równowagę w przepięknym świecie strzaskanym przez kataklizm. Otwórz się na rewolucyjne doznania w świecie online, na pełne historii questy i rewolucyjną walkę na ziemi i w powietrzu.

Więcej szczegółowych informacji o Aionie znajdziesz na Home | Aion Fantasy MMORPG.

Q: Jak mogę zdobyć emotkę skrzydeł z Aiona i aktywować ją na moim koncie z Guild Wars? Czy jest jakiś inny sposób dostania skrzydeł z Aiona?
A: Gracze, którzy nabędą Edycję Kolekcjonerską Aiona, lub Edycję Steel Book (gra w stalowym pudełku) zostaną nagrodzeni kodem z emotką skrzydeł z Aiona. To jest jedyny sposób, aby otrzymać tą emotkę, ponieważ nie będzie ona dostępna jako bonus w cliencie Aiona, ściąganym przez internet. Kliknij tu, aby znaleźć listę sprzedawców Aiona.

Q: Czy każdy egzemplarz gry zawiera kod z tą unikalną emotką? Skąd będę wiedzieć, że kupiłem właściwą wersję?
A: Emotka skrzydeł znajduje się jedynie w Edycji SteelBook (stalowe pudełko z grą) oraz Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej Aiona, które można zakupić w Ameryce i Europie. Obie te wersje będą zawierać seryjny kod tej limitowanej emotki dla Guild Wars. Sprawdź listę sprzedawców i upewnij się, że nabyłeś SteelBook albo Edycję Kolekcjonerską Aiona.

Q: Kupiłem Aiona i mam mój seryjny kod. Czy będę musiał zapłacić za wykorzystanie tej emotki w Guild Wars?
A: Gdy nabędziesz odpowiednią wersję Aiona, ta ekskluzywna emotka jest całkowicie darmowa.

Q: Kiedy emotka ze skrzydłami z Aiona będzie dostępna?
A: Emotka ze skrzydłami z Aiona dla Guild Wars będzie dostępna od wtorku, 22 września – czyli od dnia w którym gra pojawi się w sklepach w Ameryce.

Q: Czy możesz opisać tą emotkę?
A: Emotka ze skrzydłami z Aiona przedstawia niesamowite skrzydła, które od razu kojarzą się z Aionem. Skrzydła będą mogły się poruszać, ale nie będzie można ich użyć do latania.

Q: Jak długo ta emotka będzie działać w Guild Wars?
A: Emotka ze skrzydłami będzie aktywna tak długo na Twoim koncie w Guild Wars, jak długo gra będzie działać.

Q: W jaki sposób aktywowac w Guild Wars moją nową emotkę?
A: Wpisz “/Aion” aby pojawiły się Twoje skrzydła!

Q: Czy moje konto w Guild Wars musi być aktywowane na koncie Master NCsoft (NCsoft Master Account) aby wykorzystać mój kod?
A: Nie. Aktywowanie tego kodu następuje wyłącznie poprzez grę Guild Wars. Gracze muszą użyć opcji “Create an Account or Add Access Key” znajdującej się na ekranie logowania do gry Guild Wars. Następnie wykonaj proste instrukcje, które pojawią się na Twoim ekranie, aby aktywować emotkę.


Q: Czy ta emotka wygasa po pewnym czasie, czy ma ograniczoną liczbę użyć?

A: Gdy seryjny kod zostanie dodany do Twojego konta możesz używać emotki tak wiele razy, jak masz ochotę. Zarówno seryjny kod jak i emotka ze skrzydłami nie mają daty wygaśnięcia.

Q: Jak wiele razy mogę użyć mojego seryjnego kodu?
A: Każdy seryjny kod może być użyty wyłącznie raz. Wykorzystaj go lub oddaj przyjacielowi, członkowi rodziny lub członkowi Twojej gildii.

Q: Czy mogę oddać mój kod komuś innemu?
A: Jeżeli nie wykorzystałeś swojego kodu i nie planujesz tego zrobić, jesteśmy pewni, ze jeden z Twoich przyjaciół albo członków Twojej gildii będzie zachwycony mogąc posiadać nową ekskluzywną emotkę w Guild Wars.

Q: Czy ta emotka będzie dostępna dla wszystkich moich postaci w Guild Wars?
A: Ta emotka będzie działać dla wszystkich postaci w Guild Wars, które istnieją obecnie lub powstaną w przyszłości na Twoim koncie, na którym aktywowałeś swój seryjny kod.

Q: Czy wzory skrzydeł różnią się dla każdej profesji?
A: Nie. Jest tylko jeden wzór skrzydeł.

Q: Czy dostaniemy w Aionie przedmiot lub emotkę z Guild Wars?
A: Nie, to jest specjalna promocja pokazująca graczom w Guild Wars skrzydła z Aiona.

Q: Czy Guild Wars lub Guild Wars 2 będą umożliwiały latanie?
A: Nie. Latanie nie będzie występowało jako umiejętność w Guild Wars lub Guild Wars 2.

Q: Czy emotkę skrzydeł z Aiona będzie można przenieść do Guild Wars 2?
A: Nie, to jest promocja wyłączna dla Guild Wars.

Q: Jeżeli popełnię błąd i aktywuję mój seryjny kod na złym koncie w Guild Wars, czy jest jakaś możliwość, aby przenieść go do właściwego?
A: Gdy kod zostanie aktywowany, nie ma możliwości jego zmiany. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić, czy wybrane przez Ciebie konto jest właśnie tym, na którym chcesz aktywować nową emotkę.

Q: Wykonałem wszystkie powyższe instrukcje i mój kod ciągle nie działa, czy ktoś może mi pomóc?
A: Odwiedź nasze Support Center na GuildWars. com: Support. Znajdziesz tam listę najczęściej zadawanych pytań. Możesz również zadać swoje pytanie używając opcji: “Ask a Question”.